Uncategorized

15. Gün

Sabah bizim duraktan bir taksiciye denk geldik. Altmış yaşlarında, bir az kilolu, neşeli biri. Tahmin edileceği üzere gündem üzerine sohbet ede ede işe gittik. Daha evvel de bir iki kez yeni işyerine bırakmıştı. O yüzden tarife gerek kalmadan kapının önüne kadar götürdü. Bizim kısa sabah yürüyüşü bu yüzden yattı. Tekrar yürüyüşe başlamayı düşünüyorum. Telefonun adım sayarı üzerinden önce bir haftalık ortalamayı biraz yükselteyim. Sonra yeni bir yürüyüş alışkanlığı icat etmem gerekecek.

Nihayet evraklar gelmeye başladı. Aylık kdv rutinimize dönüyoruz yavaş yavaş. Sosyal medya, internet, youtube ile birlikte çalışmaya başladık.

Akşam sabah yapamadığımız yürüyüşü yaptık. Çok uzun bir mesafe yürümedim. Mühim olan alışkanlığın kazanılması. Şimdilik kısa mesafelerle ne haldeyiz onu bir görelim. Yürüyüşü egzersize eklemek istiyorum. Egzersizin sürekliliğini bozmak istemiyorum. İyi kötü az da olsa egzersizde bir süreklik yakaladım gibi.

Akşam gün içinde içimiz dışımız haber olduğu için farklı bir kanal ve program ararken akustikhaneye denk geldim. Denk gelirsem seyrettiğim bir program. Daha evvel aynı programda Su Soley’e vokalistlik yapan kızcağız kaset çıkarmış galiba, onu programa çağırmışlar. Adı Bilge Nihan’mış. Başkalarının şarkılarını güzel söylüyor, yetenekli. İki üç şarkısını dinledim. Kendi şarkılarından birini dinledim o biraz aceleye gelmiş gibi geldi. Gene de iyiydi. Umarım şansı bol olur.

Bugünün youtube’u da, bu kadar bahsettik, Bilge Nihan’dan olsun.

 

Reklamlar
Standart

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s