Uncategorized

12. Gün

Gene uyuyakalmışım, on’da uyandım. Kahvaltı yapıp çıkmak onikiyi buldu. Bugün de part time yapmış olduk.

Twitter’ı temizledim. Takip edilen sayısını 100’ e indirdim. Gazetecileri, ekonomistleri kovaladım. Çok vakit alıyordu. Çok vakit alan şeyleri azaltıyorum. Güverteyi temizledim, kapakları kapatıyorum, dalıcam. Okumaya daha çok vakit ayırmayı planlıyorum. Böyle çok yavaş ilerliyor. Belki bir okuma listesi yaparım. Daha fazla odaklanmam gerek. Seyredilecek filimler, diziler listesi kabarıyor. Onu da bir disiplin altına almak lazım.

Öğleden sonra teyzemin papağanı geldi. (Bknz. 8 no.lu şalang) Kutu ufak geldi. Bir de yanlış bir şey sipariş vermek var. Neyse eve kadar açmadım. Zaten kutuyu teslim almışım. Artık itiraz edecek bir şey de yok. Neyse akşam eve gelince baktım aynısı. Yanız monte edilebilir şekilde yapmışlar. Monte etmeye uğraşmadım, bir köşeye kaldırdım. Teyzeme haber verdim. O da akarabalara telefon açıp hatır sormamı söyledi. Selam verdik borçlu çıktık. Yok yok sıkıcı bir iş konuşma değildi. Yabaniliğimden böyle şeyler aklıma gelmiyor. Birinin hatırlatması iyi oluyor.

Akşam üstü “killing me softly” nin notalarını buldum. Çok zor gözükmüyor. Çıkarmak için biraz zaman gerek. Uğraşırmıyım bilmiyorum. Giriş bölümüyle uğraşırım belki, olup olmayacağını anlamak için. Ya da meşhur nakarat kısmıyla. Büyük bir ihtimalle sıkılır unuturum.

Günün youtube’u Emel Sayın’dan İran Tv nunda söylediği bir şarkı.

Programımızı burada kapatırken en güzel günler, en güzel geceler sizlerin olsun efendim. Esenlikler dileriz.

 

Reklamlar
Standart

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s