Günden çıkanlar

Teletabimler

Aslında Teletabim seyretmeyen başlamamızın hikayesi şöyle: Bir gün annem hasta yatarken eski bir komşu ziyarete gelmiş. O sırada tv da açıkmış ve teletabim varmış. Kadıncağız, “A sen çocuk saati mi seyrediyorsun” diye şaşırınca, annem o zaman tv da ne oynadığına dikkat etmiş. Artık hoşuna gittiğinden mi yoksa  kadıncağızı haklı çıkarmak için mi bilinmez o zamandan beri tv zaplanırken, önce teletabimler daha sonra da gece bahçesini gözucuyla da olsa seyretmek adet olur. Adet deyince her akşam değil arada sırada denk gelince 🙂

 

Standart

Teletabimler” üzerine 3 yorum

  1. JoA dedi ki:

    ay, biliyorum bu gece bahçesini. insanı ya öldürür ya uyutur. ama sen bir de disney channel’dakileri görsen. hele bi pembiş var ki öldürse iyi, süründürür.

    bir ay kadar önce duş başlığını değiştirmek için abimlerden ingiliz anahtarıyla pense aldım. eve giderken abimin 6 yaşındaki kızıyla karşılaştım. “aaaaaa, cicianne, squeeze’le rusty’yi nereye götürüyorsun?” diye sordu. aval aval baktım. “tamirci manny var ya televizyonda. hani aletler konuşuyor filan. işte bu squeeze, bu da rusty.” işlerini iyi yaparlarsa ikisini de önce biraz bahçede gezdirip sonra iade edeceğime söz vererek uzaklaştım. artık ben de seyrediyorum manny’yi. güzelmiş.

  2. Çocuk dizisi diyince akla Heidi, Arı Maya falan geliyor,Herhalde onları seyrederek büyüdük diye:) İlk başta insan gece bahçesini ve teletabimleri falan garipsiyor bu yüzden, hitap ettiği yaş grubu okulöncesi olmasından olabilir. Alışkanlık yaparsa kötü:) Şimdilik rastlarsak çaktırmadan gözucuyla seyrediyoruz:)) Tamirci Manny’i merak ettim, bulursam seyredeyim. Benim sevdiğim dizi şirinlerdi, dur bakim Gargamel’li bir davuşan yazısı deneyelim:)))

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s